Mrągowia wznowiła treningi

W poniedziałek do treningów powrócili piłkarze Mrągowii Mrągowo. Na pierwszych zajęciach w nowym roku pojawiło się siedemnastu zawodników.


Na początku doszło do spotkania zarządu klubu z trenerem Mariuszem Niedziółką i drużyną. Następnie zawodnicy wyszli na boczne boisko Stadionu Miejskiego, gdzie odbyli ponad godzinny trening, zakończony gierką treningową.


Na zajęciach zabrakło kilku zawodników, ale ich nieobecności były usprawiedliwione.

TABELA

PozycjaKlubMPkt
13069
23069
33065
43051
53051
63050
73050
83049
93045
103038
113033
123030
133023
143021
153021
163010