Za nami Dzień Dziecka

3 czerwca na Stadionie Miejskim w Mrągowie odbył się „Dzień Dziecka na sportowo w mieście Mrągowo”. W wydarzeniu uczestniczyło około tysiąca osób.


Dzieci miały do dyspozycji dmuchaną zjeżdżalnię, animację przygotowane przez przedszkole „Nasze Pociechy” oraz „Piniata Party”, boiska do gry w piłkę nożną oraz możliwość uczestnictwa w wielu konkursach. Ponadto odbył się turniej dzikich drużyn, w którym udział wzięło sześć zespołów, najlepsi okazali się „Wariacki Makarona”. Dzięki wsparciu „Mrągowskiej Inicjatywy Lokalnej – Pomysłowe Mrągowo” rozdano 100 pamiątkowych kubków, a dla najlepszych w turnieju dzikich drużyn ufundowano puchary oraz pamiątkowe koszulki.


Wszyscy uczestnicy mogli liczyć na kiełbaskę z grilla, owoce, małe słodkości i napoje.



Autorem zdjęć jest Paweł Krasowski / mragowo.pl

TABELA

PozycjaKlubMPkt
12863
22863
32861
42949
52848
62848
72848
82847
92839
102838
112830
122827
132823
142820
152820
162910