Mrągowia powstrzymała watahę Wilczków

Piłkarze Mrągowii Mrągowo rozegrali kolejny mecz kontrolny przed startem IV ligi. Tym razem okazali się lepsi od grającego w klasie okręgowej Wilczka Wilkowo, wygrywając 7:0 (2:0). Gole w tym spotkaniu zdobywali Mahamadou Bah, Piotr Wypniewski, Rafał Kudlak, Eryk Kosek (dwa), Piotr Błędowski oraz samobójcze trafienie zaliczył Rafał Sokołowski.

W 17. minucie Damian Glinka odzyskał piłkę w okolicach pola karnego rywali, po czym zagrał do Mahamadou Baha, który z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki. Na kolejnego gola czekaliśmy szesnaście minut. Rafał Kudlak przejął piłkę z lewej strony boiska, po czym uruchomił Wojciecha Żęgotę. Futbolówka dograna w pole karne, odbiła się od rywala, po czym trafiła pod nogi Piotra Wypniewskiego, który mocnym strzałem umieścił ją w bramce.

W 53. minucie Wypniewski zagrał do Piotra Chmielewskiego, który wypatrzył w „szesnastce” Kudlaka, a ten strzałem z głowy zdobył kolejnego gola dla „żółto-czarnych”. Piętnaście minut później po raz kolejny Chmielewski szukał w polu karnym Kudlaka, tym razem zawodnika Mrągowii uprzedził jednak Rafał Sokołowski i wpakował futbolówkę do własnej bramki. W 76. minucie Chmielewski szybkim wyrzutem z autu uruchomił Eryka Koska, który wpadł w „szesnastkę” i huknął nie do obrony. Chwilę potem Szymon Nakielski zagrał do Piotra Błędowskiego, a ten mierzonym strzałem z lewej nogi z około 30 metrów umieścił futbolówkę w bramce rywali. Wynik meczu na 7:0 został ustalony w 85. minucie. Błędowski zagrał na prawo do Chmielewskiego, ten wpadł w pole karne, wycofał piłkę do nadbiegającego Koska, który strzałem bez przyjęcia pokonał golkipera rywali.

Dziękujemy zawodnikom i trenerowi Wilczka Wilkowo za możliwość rozegrania meczu.

Mrągowia: 23. Marcin Marszałek (46 Adrian Orzeł) – 8. Kamil Skrzęta (14, 5. Łukasz Michałowski), 2. Wiktor Abramczyk, 4. Cezary Trzebiński (46, 8. Gabriel Mazurek; 68, 4. Gracjan Bagiński) – 6. Damian Glinka (46, 7. Piotr Chmielewski), 18. Adam Bognacki (46, 14. Piotr Błędowski), 11. Piotr Wypniewski (68, 18. Adam Bognacki), 16. Wojciech Żęgota (46, 15. Szymon Nakielski) – 13. Rafał Kudlak (68, 16. Wojciech Żęgota), 9. Mahamadou Bah (68, 10. Mateusz Barszczewski), 10. Mateusz Barszczewski (46, 17. Eryk Kosek).