Polonia Lidzbark Warmiński

Wyniki

40
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Mamry Giżycko

12
2023/2024

Mrągowia Mrągowo — Polonia Lidzbark Warmiński

15
2023/2024

Stomil II Olsztyn — Polonia Lidzbark Warmiński

30
2023/2024

Znicz Biała Piska — Polonia Lidzbark Warmiński

80
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Rominta Gołdap

04
2023/2024

Jeziorak Iława — Polonia Lidzbark Warmiński

30
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia II Elbląg

50
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — DKS Dobre Miasto

13
2023/2024

Motor Lubawa — Polonia Lidzbark Warmiński

32
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Polonia Iłowo

11
2023/2024

Mazur Ełk — Polonia Lidzbark Warmiński

02
2023/2024

Granica Kętrzyn — Polonia Lidzbark Warmiński

05
2023/2024

Constract Lubawa — Polonia Lidzbark Warmiński

50
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia Olsztynek

12
2023/2024

Tęcza Biskupiec — Polonia Lidzbark Warmiński

14
2023/2024

Mamry Giżycko — Polonia Lidzbark Warmiński

41
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Mrągowia Mrągowo

31
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Stomil II Olsztyn

11
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Znicz Biała Piska

21
2023/2024

Rominta Gołdap — Polonia Lidzbark Warmiński

22
2023/2024

Polonia Lidzbark Warmiński — Jeziorak Iława

21
2023/2024

Olimpia II Elbląg — Polonia Lidzbark Warmiński

52
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Granica Kętrzyn

23
2022/2023

DKS Dobre Miasto — Polonia Lidzbark Warmiński

22
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Mrągowia Mrągowo

02
2022/2023

Huragan Morąg — Polonia Lidzbark Warmiński

40
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Jeziorak Iława

03
2022/2023

Motor Lubawa — Polonia Lidzbark Warmiński

70
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Pisa Barczewo

40
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia Olsztynek

52
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Mamry Giżycko

11
2022/2023

Olimpia II Elbląg — Polonia Lidzbark Warmiński

11
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — GKS Wikielec

11
2022/2023

Rominta Gołdap — Polonia Lidzbark Warmiński

40
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Znicz Biała Piska

33
2022/2023

Tęcza Biskupiec — Polonia Lidzbark Warmiński

03
2022/2023

Polonia Iłowo — Polonia Lidzbark Warmiński

41
2022/2023

Granica Kętrzyn — Polonia Lidzbark Warmiński

00
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — DKS Dobre Miasto

32
2022/2023

Mrągowia Mrągowo — Polonia Lidzbark Warmiński

21
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Huragan Morąg

13
2022/2023

Jeziorak Iława — Polonia Lidzbark Warmiński

60
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Motor Lubawa

06
2022/2023

Pisa Barczewo — Polonia Lidzbark Warmiński

31
2022/2023

Olimpia Olsztynek — Polonia Lidzbark Warmiński

16
2022/2023

Mamry Giżycko — Polonia Lidzbark Warmiński

31
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia II Elbląg

30
2022/2023

GKS Wikielec — Polonia Lidzbark Warmiński

72
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Rominta Gołdap

41
2022/2023

Znicz Biała Piska — Polonia Lidzbark Warmiński

20
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Tęcza Biskupiec

40
2022/2023

Polonia Lidzbark Warmiński — Polonia Iłowo

13
2021/2022

Motor Lubawa — Polonia Lidzbark Warmiński

44
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — DKS Dobre Miasto

11
2021/2022

Jeziorak Iława — Polonia Lidzbark Warmiński

31
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Huragan Morąg

02
2021/2022

Mazur Ełk — Polonia Lidzbark Warmiński

21
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Błękitni Pasym

32
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Granica Kętrzyn

40
2021/2022

Concordia Elbląg — Polonia Lidzbark Warmiński

50
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — MKS Korsze

16
2021/2022

Mrągowia Mrągowo — Polonia Lidzbark Warmiński

62
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia II Elbląg

21
2021/2022

Błękitni Orneta — Polonia Lidzbark Warmiński

62
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Zatoka Braniewo

04
2021/2022

Polonia Iłowo — Polonia Lidzbark Warmiński

10
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Pisa Barczewo

22
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Motor Lubawa

11
2021/2022

DKS Dobre Miasto — Polonia Lidzbark Warmiński

10
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — ITS Jeziorak Iława

02
2021/2022

Huragan Morąg — Polonia Lidzbark Warmiński

62
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Mazur Ełk

10
2021/2022

Błękitni Pasym — Polonia Lidzbark Warmiński

30
2021/2022

Granica Kętrzyn — Polonia Lidzbark Warmiński

21
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Concordia Elbląg

04
2021/2022

MKS Korsze — Polonia Lidzbark Warmiński

10
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Mrągowia Mrągowo

10
2021/2022

Olimpia II Elbląg — Polonia Lidzbark Warmiński

31
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Błękitni Orneta

11
2021/2022

Zatoka Braniewo — Polonia Lidzbark Warmiński

22
2021/2022

Polonia Lidzbark Warmiński — Polonia Iłowo

21
2021/2022

Pisa Barczewo — Polonia Lidzbark Warmiński

31
2020/2021

Pisa Barczewo — Polonia Lidzbark Warmiński

50
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — MKS Korsze

11
2020/2021

Olimpia Olsztynek — Polonia Lidzbark Warmiński

30
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — ITS Jeziorak Iława

32
2020/2021

Błękitni Pasym — Polonia Lidzbark Warmiński

26
2020/2021

Warmia Olsztyn — Polonia Lidzbark Warmiński

15
2020/2021

GSZS Rybno — Polonia Lidzbark Warmiński

20
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Zatoka Braniewo

15
2020/2021

Tęcza Biskupiec — Polonia Lidzbark Warmiński

41
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Stomil II Olsztyn

41
2020/2021

Mrągowia Mrągowo — Polonia Lidzbark Warmiński

31
2020/2021

Mamry Giżycko — Polonia Lidzbark Warmiński

41
2020/2021

Mazur Ełk — Polonia Lidzbark Warmiński

21
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Motor Lubawa

13
2020/2021

Granica Kętrzyn — Polonia Lidzbark Warmiński

40
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia II Elbląg

30
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Błękitni Orneta

03
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Pisa Barczewo

22
2020/2021

MKS Korsze — Polonia Lidzbark Warmiński

51
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia Olsztynek

22
2020/2021

ITS Jeziorak Iława — Polonia Lidzbark Warmiński

61
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Błękitni Pasym

01
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Mamry Giżycko

40
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Warmia Olsztyn

92
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — GSZS Rybno

12
2020/2021

Zatoka Braniewo — Polonia Lidzbark Warmiński

40
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Tęcza Biskupiec

15
2020/2021

Stomil II Olsztyn — Polonia Lidzbark Warmiński

21
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Mrągowia Mrągowo

21
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Mazur Ełk

11
2020/2021

Motor Lubawa — Polonia Lidzbark Warmiński

23
2020/2021

Polonia Lidzbark Warmiński — Granica Kętrzyn

00
2020/2021

Olimpia II Elbląg — Polonia Lidzbark Warmiński

03
2020/2021

Błękitni Orneta — Polonia Lidzbark Warmiński

12
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński — Stomil II Olsztyn

12
2019/2020

ITS Jeziorak Iława — Polonia Lidzbark Warmiński

31
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński — MKS Korsze

21
2019/2020

Mamry Giżycko — Polonia Lidzbark Warmiński

04
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński — Olimpia II Elbląg

31
2019/2020

Tęcza Biskupiec — Polonia Lidzbark Warmiński

21
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński — Zatoka Braniewo

01
2019/2020

Warmia Olsztyn — Polonia Lidzbark Warmiński

02
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński vs Błękitni Orneta

40
2019/2020

GKS Wikielec vs Polonia Lidzbark Warmiński

13
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński vs Pisa Barczewo

12
2019/2020

Mrągowia Mrągowo vs Polonia Lidzbark Warmiński

30
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński vs Granica Kętrzyn

12
2019/2020

Mazur Ełk vs Polonia Lidzbark Warmiński

20
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński vs Motor Lubawa

20
2019/2020

Stomil II Olsztyn vs Polonia Lidzbark Warmiński

31
2019/2020

Polonia Lidzbark Warmiński vs ITS Jeziorak Iława