Dzień: 2024-11-22

Kamil Kwiatek odchodzi z Mrągowii

Po dwóch latach z Mrągowii Mrągowo odchodzi trener przygotowania motorycznego Kamil Kwiatek.

– Trener Kwiatek nie tylko pomagał naszym graczom osiągać ich najlepszą kondycję fizyczną, ale także był bardzo ważną częścią naszego zespołu. Jego wiedza, pasja i profesjonalizm są nieocenione. Dziękujemy mu za ciężką pracę, za godziny spędzone na pracy z naszym zespołem, za wsparcie i rozwój graczy, jednocześnie życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy. Wierzymy, że nasze drogi w przyszłości jeszcze się zejdą – mówi prezes klubu Jan Łuński.