Eryk Kosek odszedł z Mrągowii

Po czterech latach z Mrągowii Mrągowo odchodzi Eryk Kosek. To czwarty zawodnik, który opuszcza „żółto-czarnych” przed startem nowej kampanii.

Kosek w mrągowskim zespole zagrał w 120 meczach w IV lidze, w których strzelił 10 bramek oraz zaliczył 12 asyst.

W imieniu całego klubu i kibiców dziękujemy Erykowi za godne reprezentowanie Mrągowii oraz życzymy dalszego powodzenia! Do zobaczenia.

TABELA

PozycjaKlubMPkt
12966
22966
32964
42950
52949
62949
72949
82948
92942
102938
112933
122927
132923
142920
152920
162910