Szachiści zagrali w Olsztynie. Dołącz do sekcji

Łukasz Kotowski (Stomil Olsztyn, z lewej) oraz Grzegorz Plichta (Mrągowia Mrągowo, z prawej)

Szachiści Mrągowii Mrągowo wzięli udział w Turnieju o Puchar Dumy Warmii – finał Grand Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego.


W zmaganiach uczestniczyli: Zdzisław Lesiński (14. miejsce), Jan Polakowski (22. miejsce), Grzegorz Plichta (27. miejsce), Dariusz Rosiński (31. miejsce) oraz Tomasz Krzywina (13. miejsce).


Podczas turnieju wręczono nagrody, m.in. dla najlepszego nestora w całym cyklu Grand Prix Warmii i Mazur – statuetkę oraz nagrodę otrzymał Zdzisław Lesiński z Mrągowii Mrągowo.


Przypominamy również, że do sekcji szachów można dołączyć przez cały rok. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:00 w siedzibie klubu Mrągowii przy ul. Mrongowiusza 1. Więcej informacji udziela Zdzisław Lesiński – tel. 600 787 791.


Zarząd klubu, na czele z prezesem Janem Łuńskim, serdecznie gratuluje dla naszej kadry szachistów za świetne wyniki osiągne przez cały 2023 rok.

TABELA

PozycjaKlubMPkt
12966
22966
32964
42950
52949
62949
72949
82948
92942
102938
112933
122927
132923
142920
152920
162910