Mrągowia pozyskała Olafa Gorczycę

Grający jako boczny obrońca lub pomocnik Olaf Gorczyca został nowym zawodnikiem Mrągowii Mrągowo. Do klubu trafił na zasadzie transferu definitywnego z Pisy Barczewo.


20-letni zawodnik jest wychowankiem BUKS-u Barczewo, z którego przed sezonem 2017/18 trafił do Warmii Olsztyn. Wiosną 2019 roku grał w Nakim Olsztyn. Następnie był zawodnikiem Tempo Ramsowo/Wipsowo. Od sezonu 2020/21 występował w czwartoligowej Pisie Barczewo. W poprzedniej kampanii zagrał w 28 spotkaniach w IV lidze, w których strzelił trzy gole.


Olaf, witamy w “żółto-czarnej” rodzinie, życzymy owocnych występów i dużo zdrowia.

TABELA

PozycjaKlubMPkt
12966
22966
32964
42950
52949
62949
72949
82948
92942
102938
112933
122927
132923
142920
152920
162910