W sobotę (22 kwietnia) o godzinie 16:00 piłkarze Mrągowii Mrągowo zagrają na własnym stadionie w ramach 22. kolejki z Motorem Lubawa, drużyną która w 2023 roku w meczach wyjazdowych tylko wygrywa.
Lubawianie do tej pory zdobyli 22 punkty, na co składa się 5 zwycięstw, 7 remisów i 9 porażek. Najlepszym strzelcem w drużynie jest Kacper Nawrocki, który w obecnej kampanii pokonał bramkarzy rywali dziewięciokrotnie. Motor, na czele z trenerem Krzysztofem Malinowskim, okazał się królem zimowego polowania – do klubu przyszli Adrian Wasiak (GKS Wikielec), Adam Kapusta (Huragan Morąg), bracia Sobótka – Bartosz i Piotr (niemiecki FC Blaubeuren), Filip Czerwonka (GSZS Rybno) oraz ograny w wyższych ligach Paweł Tomkiewicz.
Sobotnie spotkanie poprowadzi Błażej Głowacki z Reszla, na liniach pomagać mu będą Jakub Andruszkiewicz i Wojciech Sordyl.