Maciej Jarguz odszedł z Mrągowii

Po pół roku z Mrągowii Mrągowo odchodzi 20-letni Maciej Jarguz. Zawodnik w nowym sezonie wzmocni ligowego rywala – Granicę Kętrzyn.


Jarguz w mrągowskim klubie wystąpił w 10 spotkaniach w IV lidze oraz w jednym meczu w Wojewódzkim Pucharze Polski.


Maciek, dziękujemy za godne reprezentowanie „żółto-czarnych” barw, życzymy powodzenia w dalszej karierze!

TABELA

PozycjaKlubMPkt
12966
22966
32964
42950
52949
62949
72949
82948
92942
102938
112933
122927
132923
142920
152920
162910