Tag: terminarz

Terminarz IV ligi

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz IV ligi na sezon 2023/24. Liga rozpocznie się w weekend (5-6 sierpnia), a Mrągowia Mrągowo pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe z Romintą Gołdap.


  1. kolejka – (5-6 sierpnia) – Rominta Gołdap (wyjazd)
  2. kolejka – (12-13 sierpnia) – Znicz Biała Piska (dom)
  3. kolejka – (19-20 sierpnia) – Stomil II Olsztyn (dom)
  4. kolejka – (26-27 sierpnia) – Tęcza Biskupiec (wyjazd)
  5. kolejka – (2-3 września) – Mamry Giżycko (dom)
  6. kolejka – (9-10 września) – Polonia Lidzbark Warmiński (wyjazd)
  7. kolejka – (16-17 września) – Olimpia Olsztynek (dom)
  8. kolejka – (23-24 września) – Constract Lubawa (wyjazd)
  9. kolejka – (30 września-1 października) – Granica Kętrzyn (dom)
  10. kolejka – (7-8 października) – Mazur Ełk (wyjazd)
  11. kolejka – (14-15 października) – Polonia Iłowo (dom)
  12. kolejka – (21-22 października) – Motor Lubawa (wyjazd)
  13. kolejka – (28-29 października) – DKS Dobre Miasto (dom)
  14. kolejka – (4-5 listopada) – Olimpia II Elbląg (wyjazd)
  15. kolejka – (11-12 listopada) – Jeziorak Iława (dom)

PEŁNY TERMINARZ

Terminarz IV ligi

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz IV ligi na sezon 2021/22. Liga rozpocznie się w weekend (7-8 sierpnia), a Mrągowia Mrągowo pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe z Olimpią II Elbląg.


  1. kolejka – (7-8 sierpnia) – Olimpia II Elbląg (wyjazd)
  2. kolejka – (14-15 sierpnia) – Błękitni Pasym (wyjazd)
  3. kolejka – (21-22 sierpnia) – MKS Korsze (dom)
  4. kolejka – (28-29 sierpnia) – Concordia Elbląg (wyjazd)
  5. kolejka – (4-5 września) – Granica Kętrzyn (dom)
  6. kolejka – (11-12 września) – Polonia Lidzbark Warmiński (wyjazd)
  7. kolejka – (18-19 września) – Mazur Ełk (dom)
  8. kolejka – (25-26 września) – Huragan Morąg (wyjazd)
  9. kolejka – (2-3 października) – ITS Jeziorak Iława (dom)
  10. kolejka – (9-10 października) – DKS Dobre Miasto (wyjazd)
  11. kolejka – (16-17 października) – Motor Lubawa (dom)
  12. kolejka – (23-24 października) – Pisa Barczewo (wyjazd)
  13. kolejka – (30-31 października) – Polonia Iłowo (dom)
  14. kolejka – (6-7 listopada) – Zatoka Braniewo (wyjazd)
  15. kolejka – (13-14 listopada) – GKS Wikielec (dom)
  16. kolejka – (20-21 listopada) – Olimpia II Elbląg (dom)

CAŁY TERMINARZ