Przed nami Mrągowia Cup

W najbliższy weekend (23-24 maja) Stadion Miejski w Mrągowie stanie się centrum młodzieżowego futbolu za sprawą Mrągowia Cup. Turniej zgromadzi setki młodych zawodników, trenerów oraz kibiców z całego regionu.

Przez dwa dni na siedmiu równolegle przygotowanych boiskach rozegranych zostanie kilkadziesiąt spotkań w czterech kategoriach wiekowych – 2015, 2016, 2017 i 2018.

W tegorocznej edycji weźmie udział 56 drużyn, czyli około 600 zawodników, którzy rywalizować będą na 7 boiskach. W ciągu dwóch dni rozegramy kilkadziesiąt spotkań, które – mamy nadzieję – dostarczą wielu sportowych emocji zarówno uczestnikom, jak i kibicom.

Wydarzenie ma nie tylko sportowy charakter, ale również integruje młodych ludzi i promuje zasady fair play.

Turniej odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo Jakuba Doraczyńskiego oraz przy wsparciu miasta Mrągowo oraz firmy Termik.

Więcej informacji na Facebooku turnieju.

TABELA

PozycjaKlubMPkt
13069
23069
33065
43051
53051
63050
73050
83049
93045
103038
113033
123030
133023
143021
153021
163010