Kolejni zawodnicy odchodzą z Mrągowii

Z Mrągowią Mrągowo żegnają się także Kacper Skok, Kajetan Grudnowski oraz Konrad Maluchnik.

Kacper Skok w „żółto-czarnych” spędził 3,5 roku. W tym czasie zagrał w 58 meczach w IV lidze, w których strzelił dziewięć bramek i zaliczył pięć asyst. Kajetan Grudnowski był zawodnikiem Mrągowii przez dwa lata. Wystąpił w 50 spotkaniach czwartej ligi, zdobywając w nich sześć goli i notując dwie asysty. Konrad Maluchnik z kolei w mrągowskim klubie spędził rok. Jego dorobek to 28 meczów w IV lidze, sześć bramek i jedna asysta.

„Skoczek”, Kajtek, „Kondzio” – Wasze odejścia to dla nas duża strata, ale jeszcze większa duma, że mogliśmy razem tworzyć tę drużynę. Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej drodze – sportowej i życiowej.

TABELA

PozycjaKlubMPkt
12863
22863
32861
42949
52848
62848
72848
82847
92839
102838
112830
122827
132823
142820
152820
162910