
W sobotę (10 czerwca) o godzinie 16:00 swój ostatni mecz w tej kampanii na własnym stadionie rozegrają zawodnicy Mrągowii Mrągowo. Rywalem „żółto-czarnych” będzie Tęcza Biskupiec.
Nasi rywalem zajmują obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 45 punktów, na co składa się 13 zwycięstw, 6 remisów i 9 porażek. Najskuteczniejszym strzelcem w drużynie trenera Wojciecha Jałoszewskiego jest Dariusz Gołębiowski, który bramkarzy rywali pokonywał do tej pory czternastokrotnie. Warto wspomnieć, że przed sezonem w Biskupcu dokonano znaczących transferów, do klubu przyszli – król strzelców IV ligi Patrycjusz Malanowski, od lat czołowy bramkarz na boiskach Warmii i Mazur Mateusz Lawrenc, ograny w wyższych ligach Patryk Burzyński, wyróżniający się zawodnicy w IV lidze – Paweł Galik, Adrian Podgórski oraz Sebastian Dzierzkiewicz.
Sobotnie spotkanie poprowadzi sędzia debiutant na boiskach z IV ligi – Sebastian Piskorz z Giżycka, na liniach pomagać mu będą Robert Zielonka i Artur Koper.