Piotr Sznar ponownie w Mrągowii

Piotr Sznar / fot. Tęcza Biskupiec

Nowym bramkarzem Mrągowii Mrągowo został Piotr Sznar, który trafił do „żółto-czarnych” z Tęczy Biskupiec.


Zawodnik w przeszłości grał już w naszym klubie. Jesienią 2016 roku wystąpił w Mrągowii w 10 meczach w IV lidze. W poprzednim sezonie Sznar wraz z Tęczą wywalczył awans do IV ligi.


Piotrek, witamy ponownie w Mrągowie – życzymy dużo zdrowia oraz radości z gry w „żółto-czarnych”!

TABELA

PozycjaKlubMPkt
12863
22863
32861
42949
52848
62848
72848
82847
92839
102838
112830
122827
132823
142820
152820
162910