Piotr Kopyść i Aureliusz Kotuszewski w kadrze WMZPN 2009

Aureliusz Kotuszewski (z lewej), Piotr Kopyść (z prawej)

Dwóch zawodników Mrągowii Mrągowo – Piotr Kopyść i Aureliusz Kotuszewski – zostało powołanych do reprezentacji Warmińsko-Mazurskiego ZPN rocznika 2009 na konsultację szkoleniową.


Odbędzie się ona 1 grudnia w Mrągowie.

TABELA

PozycjaKlubMPkt
13069
23069
33065
43051
53051
63050
73050
83049
93045
103038
113033
123030
133023
143021
153021
163010