Dariusz Gołębiowski odchodzi z Mrągowii

fot. Rafał Samsel / jeziorakilawa.pl

Po dwóch i pół roku z Mrągowii Mrągowo odchodzi Dariusz Gołębiowski. Zawodnik od poniedziałku rozpoczął przygotowania do nowego sezonu w barwach grającej w klasie okręgowej Tęczy Biskupiec.


Gołębiowski w „żółto-czarnych” barwach wystąpił w 47 ligowych spotkaniach, w których zdobył siedem bramek oraz zanotował jedną asystę.


W imieniu całego klubu i kibiców dziękujemy Darkowi za godne reprezentowanie Mrągowii oraz życzymy dalszego powodzenia!

TABELA

PozycjaKlubMPkt
13069
23069
33065
43051
53051
63050
73050
83049
93045
103038
113033
123030
133023
143021
153021
163010