WPP: Trzecioligowiec z Wikielca na drodze Mrągowii

W środę (5 maja) o godzinie 17:00 piłkarze Mrągowii Mrągowo w ramach ćwierćfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski zagrają na własnym boisku z trzecioligowym – GKS-em Wikielec.


Wikielczanie zajmują obecnie czternaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów, co daje im 10 zwycięstw, 5 remisów oraz 11 porażek. 12 kwietnia w trzecioligowcu doszło do zmiany trenerskiej Wojciecha Tarnowskiego zastąpił Łukasz Suchocki, pod którego wodzą GKS – dwukrotnie wygrał i raz zremisował. Najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Michał Jankowski, zdobywca trzynastu goli. W drużynie z Wikielca występują dwaj zawodnicy z przeszłością w naszym klubie – Patryk Rosoliński i Filip Wójcik.


Mecz poprowadzi Kamil Żmijewski z Elbląga, na liniach pomagać mu będą Michał Pereszczako i Damian Sadowski. Ich pracę oceni Zbigniew Czajkowski.


Informujemy, że w związku z zagrożeniem epidemicznym spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Spotkanie będzie transmitowane w TVCOM.pl.

TABELA

PozycjaKlubMPkt
13069
23069
33065
43051
53051
63050
73050
83049
93045
103038
113033
123030
133023
143021
153021
163010