Mrągowia wznowiła treningi

Dzisiaj do treningów powrócili piłkarze Mrągowii Mrągowo. Na pierwszych zajęciach w nowym roku pojawiło się siedemnastu zawodników.


Na początku doszło do spotkania trenera Mariusza Niedziółki z drużyną. Następnie zawodnicy wyszli na boczne boisko Stadionu Miejskiego, gdzie odbyli ponad godzinny trening, zakończony gierką treningową.


Treningi z Mrągowią rozpoczął 21-letni pomocnik Adam Bognacki z Mamr Giżycko. Na zajęciach zabrakło m.in. Mahamadou Baha (przebywa na testach w Huraganie Morąg) oraz Mateusza Barszczewskiego (szuka klubu w wyższej lidze, treningi z Huraganem Morąg i Zniczem Biała Piska).

TABELA

PozycjaKlubMPkt
13069
23069
33065
43051
53051
63050
73050
83049
93045
103038
113033
123030
133023
143021
153021
163010