Sto lat Stomilowi!

Dokładnie 75 lat temu powstał największy klub na Warmii i Mazurach – STOMIL OLSZTYN. “Dumie Warmii” życzymy przede wszystkim utrzymania w I lidze w tej kampanii, a następnie upragnionego powrotu do Ekstraklasy i nowego stadionu. Piszcie dalej piękną historię klubu i miasta. Niech Wam się wiedzie jak najlepiej, wszystkiego dobrego “biało-niebiescy”!
Warto też wspomnieć, że w ostatnich latach Mrągowię i Stomil łączyły liczne osoby trenerów i zawodników. W tym szczególnym dniu pamiętajmy szczególnie o legendzie – ŚP. Andrzeju Biedrzyckim.
100 lat STOMILU!
Za nami kolejne konsultacje ws. przebudowy stadionu
W czwartek odbyły się kolejne konsultacje ws. przebudowy Stadionu Miejskiego …Trudne starcie z beniaminkiem
Przed piłkarzami Mrągowii Mrągowo kolejny trudny wyjazd w tej rundzie. …Szukamy trenerów do grup młodzieżowych
Zostań trenerem w grupach młodzieżowych Mrągowii Mrągowo.Młodzież: Udany weekend
Po ubiegłotygodniowych porażkach naszych drużyn młodzieżowych przyszedł zwycięski weekend. Zapraszamy …Galeria z meczu Mrągowia – Olimpia Olsztynek
Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu IV ligi pomiędzy Mrągowią …
TABELA
Pozycja | Klub | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | ![]() | 30 | 77 |
2 | ![]() | 30 | 63 |
3 | ![]() | 30 | 54 |
4 | ![]() | 30 | 54 |
5 | ![]() | 30 | 52 |
6 | ![]() | 30 | 51 |
7 | ![]() | 30 | 47 |
8 | ![]() | 30 | 46 |
9 | ![]() | 30 | 41 |
10 | ![]() | 30 | 38 |
11 | ![]() | 30 | 33 |
12 | ![]() | 30 | 29 |
13 | ![]() | 30 | 27 |
14 | ![]() | 30 | 26 |
15 | ![]() | 30 | 24 |
16 | ![]() | 30 | 20 |