Terminarz IV ligi
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz IV ligi na sezon 2018/19. Liga rozpocznie się w weekend (10-11 sierpnia), a Mrągowia Mrągowo pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe z Tęczą Biskupiec.
1. kolejka – (10/11 sierpnia) – Tęcza Biskupiec (wyjazd)
2. kolejka – (14 sierpnia) – Olimpia II Elbląg (dom)
3. kolejka – (17/18 sierpnia) – Mamry Giżycko (wyjazd)
4. kolejka – (24/25 sierpnia) – MKS Korsze (dom)
5. kolejka – (31 sierpnia – 1 września) – ITS Jeziorak Iława (wyjazd)
6. kolejka – (7/8 września) – Polonia Lidzbark Warmiński (dom)
7. kolejka – (14/15 września) – Motor Lubawa (wyjazd)
8. kolejka – (21/22 września) – Mazur Ełk (dom)
9. kolejka – (28/29 września) – Granica Kętrzyn (wyjazd)
10. kolejka – (5/6 października) – Stomil II Olsztyn (wyjazd)
11. kolejka – (12/13 października) – Pisa Barczewo (dom)
12. kolejka – (19/20 października) – GKS Wikielec (wyjazd)
13. kolejka – (26/27 października) – Błękitni Orneta (dom)
14. kolejka – (2/3 listopada) – Warmia Olsztyn (wyjazd)
15. kolejka – (9/10 listopada) – Zatoka Braniewo (dom)
16. kolejka – (16/17 listopada) – Tęcza Biskupiec (dom)
17. kolejka – (23/24 listopada) – Olimpia II Elbląg (wyjazd)
Życzenia
Wszystkim sponsorom, władzom samorządowym, kibicom oraz ich rodzinom składamy serdeczne …Rozpędzona Tęcza zawita do Mrągowa
Tęcza Biskupiec, która świetnie rozpoczęła rundę rewanżową, będzie rywalem Mrągowii …Adam Słuchocki w „11” kolejki
Zawodnik Mrągowii Mrągowo - Adam Słuchocki - został wybrany do …Termik sponsorem dnia meczowego z Tęczą
Firma "Termik", której właścicielem jest prezes naszego klubu Jan Łuński, …Galeria z meczu Stomil II – Mrągowia
Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu IV ligi pomiędzy Stomilem …
TABELA
Pozycja | Klub | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | GKS Wikielec | 30 | 77 |
2 | Polonia Lidzbark Warmiński | 30 | 63 |
3 | Mamry Giżycko | 30 | 54 |
4 | Mrągowia Mrągowo | 30 | 54 |
5 | Jeziorak Iława | 30 | 52 |
6 | Tęcza Biskupiec | 30 | 51 |
7 | Znicz Biała Piska | 30 | 47 |
8 | Granica Kętrzyn | 30 | 46 |
9 | Rominta Gołdap | 30 | 41 |
10 | Olimpia II Elbląg | 30 | 38 |
11 | DKS Dobre Miasto | 30 | 33 |
12 | Motor Lubawa | 30 | 29 |
13 | Polonia Iłowo | 30 | 27 |
14 | Olimpia Olsztynek | 30 | 26 |
15 | Pisa Barczewo | 30 | 24 |
16 | Huragan Morąg | 30 | 20 |